Przyjazd

Wyjazd

O NAS

Ośrodek Wypoczynkowy Telewizji Polskiej S.A. w Sarnówku


znajduje się 13 km od Iławy, na terenie parku krajobrazowego, pośród lasów nad najdłuższym jeziorem w Polsce - Jeziorak.

To świetne miejsce na aktywny odpoczynek rodzinny, indywidualny, grupowy z daleka od zgiełku dnia codziennego wśród bogatej roślinności w atmosferze ciszy i spokoju, w czystym nieskażonym środowisku, w bliskim kontakcie z przyrodą.

To także idealne miejsce na zorganizowanie szkoleń, obozów sportowych i żeglarskich, kolonii, zielonych szkół, wyjazdów integracyjnych lub konferencji.

Ze względu na swoje położenie ośrodek w Sarnówku jest również wspaniałym miejscem dla miłośników wędkowania i zbierania grzybów, a także dla żeglarzy chcących zatrzymać się w naszym ośrodku.

 

Organizujemy wypoczynki krótko lub długoterminowe


wczasy rodzinne i pobyty indywidualne, imprezy okolicznościowe według indywidualnych zamówień gości (regulowane odrębnymi cenami umownymi). Przyjmujemy zorganizowane grupy kolonijne, obozy żeglarskie i sportowe

Za dodatkową odpłatnością w uzgodnionym terminie organizujemy wycieczki autokarowe do Malborka, Gniewu, Trójmiasta, rejsy statkiem, ogniska z pieczeniem kiełbaski

 

 


Serdecznie zapraszamy

Ośrodek TVP S.A. w Sarnówku 

Jak dojechać

design by : LEMONPIXEL.pl